Miley Ray Cyrus Fan♫♪
Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz !
Miley Ray Cyrus Fan♫♪
Daha Kaliteli Hizmet İçin Lütfen Üye Olunuz !
Miley Ray Cyrus Fan♫♪
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Ray Cyrus Fan♫♪

Forum Kurallarını Okumak İçin Tıklayınız.

AnasayfaAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim

2 posters
YazarMesaj
NaZz
Co

NaZz

[center] Ruh Hali [/center] : SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim E7hqxh
Başarı Sistemi : 2
<center>Kayıt tarihi</center> : 08/06/09
<center>Yaş</center> : 29
<center>Nerden</center> : İstanbul

Rep Sayısı
Altın:
SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim Left_bar_bleue999/999SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim Empty_bar_bleue  (999/999)
Rep Sayısı:
SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim Left_bar_bleue999/999SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim Empty_bar_bleue  (999/999)

SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim Empty
MesajKonu: SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim   SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:15 pm

Özcan Deniz sevgilisi Fahriye Evcen'e övgüler yağdırdı. Yeni albümü "Sevdazede"nin tanıtımını sürdüren Özcan Deniz, sevgilisi Fahriye Evcen'le ilgili samimi itiraflarda bulundu. Sevgilisi ile aynı filmde rol alacak olan Deniz, heyecanını paylaştı. Ünlü şarkıcı filmde neden Evcen'le oynamak istediğini de şu sözlerle açıkladı: "Sevgilim olmasaydı yine onu tercih ederdim. Çünkü film biraz gizemli. Benim canlandırdığım yoğun karaktere en uygunu kişi Fahriye. Zaten çok fazla alternatifimiz yok. 20'li yaşlarda genç güzel ve yetenekli en fazla beş oyuncu sayarsınız. Sinema projesini yatırım olarak düşünürsek riske etmeyeceğim bir isim gerekiyordu. Fahriye de bu özelliklere en uygun kişi olduğu için filmde beraber oynayacağız."

SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim B97kg3
PinkPower

PinkPower

Resim ytr
Takım : SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim 15xsvaa
[center] Ruh Hali [/center] : SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim 28i9v1j
Başarı Sistemi : 0
<center>Kayıt tarihi</center> : 30/05/09
<center>Yaş</center> : 27
<center>Nerden</center> : İst.

Rep Sayısı
Altın:
Rep Sayısı:

MesajKonu: Geri: SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim   SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:28 pm

saoll askm zuha
http://mcmileycyrus.eniyiforum.net
NaZz
Co

NaZz

[center] Ruh Hali [/center] : SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim E7hqxh
Başarı Sistemi : 2
<center>Kayıt tarihi</center> : 08/06/09
<center>Yaş</center> : 29
<center>Nerden</center> : İstanbul

Rep Sayısı
Altın:
Rep Sayısı:

MesajKonu: Geri: SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim   SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:33 pm

Önemli Değil Titom klapli

SevgiliM Olmasaydı Yinede Fahriye’yi Seçerdim
1 sayfadaki 1 sayfası